Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški serialai

Paskutiniu metu esu pamišusi dėl rusišku serialų rolleyes.gif
Aš juos ne kiek žiūriu, kiek klausau gamindama vakarienę ar siuvinėdama. Dabar peržiūrėjau Margoša, laukiu paskutinių serijų ir jau prisisiunčiau keletą kitų, bet va bėda, norėtųsi rekomenduotų, nes taip tenka siūstis po 1 seriją, po to jau sprendžiu ar verta žiūrėti toliau g.gif
Taigi, ar dar yra tokių, būtent rusiškų serialų fanatikių? ax.gif
Atsakyti
Yra
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 08:47)

Tai prašom dalintis, kurie verti dėmesio mirksiukas.gif
Anksčiau žiūrėjau dramas, o dabar visai pradėjo patikti komedijiniai.
Labai patiko "Igruški", "Interny", "Liubov y drugyje gluposty" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2011 01 08, 14:30)
Tai prašom dalintis, kurie verti dėmesio  mirksiukas.gif
Anksčiau žiūrėjau dramas, o dabar visai pradėjo patikti komedijiniai.
Labai patiko "Igruški", "Interny", "Liubov y drugyje gluposty"  ax.gif

Dabar žiūriu " Raiskije jablocki " negaliu atsitraukti . ir laukiu naujų " Univer " serijų .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 08 sausio 2011 - 12:52
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 12:51)
Dabar žiūriu " Raiskije jablocki " negaliu atsitraukti . ir laukiu naujų " Univer " serijų .

"Raiskije jabločki" esu žiūrėjusi, labai geras, net blioviau ax.gif
Tada turėtų patikti ir "Dve sudby"
Ai, dar nieko apie prostitutes "Prokliatyj raj" tik antras sezonas ne toks įdomus kaip pirmas.
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2011 01 08, 14:56)
"Raiskije jabločki" esu žiūrėjusi, labai geras, net blioviau  ax.gif
Tada turėtų patikti ir "Dve sudby"
Ai, dar nieko apie prostitutes "Prokliatyj raj" tik antras sezonas ne toks įdomus kaip pirmas.

Reikės pažiūrėti , dar man patinka " Daješ molodež" panašus į mūsų laidą " dar pažiūrėsim" filmuojamos įvairios anekdotinės situacijos .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 13:22)
Reikės pažiūrėti , dar man patinka " Daješ molodež" panašus į mūsų laidą " dar pažiūrėsim" filmuojamos įvairios anekdotinės situacijos .

Kaip tik siunčiuosi, nes paskaičiau, kad ta pati aktorė iš Margošos vaidina. Man ji labai graži, panaši į Angelina Jolie blush2.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie Jūsų,vakar pabaigiau žiūrėt 'Vera,Nadiezda,Liubov' nerealus serialas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 01 08, 16:54)
Jungiuosi prie Jūsų,vakar pabaigiau žiūrėt 'Vera,Nadiezda,Liubov' nerealus serialas thumbup.gif

O apie ką? Dar prisiminiau vieną " Ja ne vernusj "
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 01 08, 14:54)
Jungiuosi prie Jūsų,vakar pabaigiau žiūrėt 'Vera,Nadiezda,Liubov' nerealus serialas thumbup.gif

Sveika prisijungus mirksiukas.gif
Šito nežiūrėjau, bet dabar dar siunčiuosi ir 10 pirmų "Univer" serijų doh.gif
Išprotėjau biggrin.gif
Atsakyti
Man taip pat žiauriai patiko . lotuliukas.gif
Atsakyti
o man "interny" taip nereliai patinka thumbup.gif paskutines serijas jau liko paziuret. juokiuosi is dusios ziuredama
Atsakyti